cheminis automobilio salono valymas

Cheminis automobilo salono valymas Kelmėje

Cheminis automobilio salono valymas yra viena populiariausių mūsų teikiamų paslaugų. Cheminį valymą atliekame greitai ir kokybiškai.

Kam reikalingas cheminis valymas?

Nusipirkus naudotą automobilį ar prieš parduodant savąjį – cheminis salono valymas ne tik patobulina automobilio išvaizdą, bet ir pašalina pašalinius kvapus. Automobilio salonas po cheminio valymo įgauna naujo automobilio kvapą. Taip pat pašalinamos visos dėmės ir bakterijos.

Kokią įrangą naudojame automobilių salonų valymui?

Naudojame profesionalią įrangą. Turime didelio galingumo plaunantį siurblį, kuris atlieka giluminį valymą. Didelė įrenginio galia leidžia maksimaliai išsiurbti drėgmę. Itin įsisenėjusioms dėmėms naudojame profesionalų garų valytuvą, kuris akimirksniu pašalina visas bakterijas ir padeda išvalyti net seniausias dėmes.

Kur teikiame paslaugas?

Cheminis automobilio salono valymas atliekamas Kelmėje. Dėl atvykimo į kitus Lietuvos miestus reikia tartis telefonu arba el. paštu.

Kiek kainuoja cheminis automobilio salono valymas?

Kainos priklauso nuo jūsų automobilio salono būklės, dydžio ir medžiagos. Įprasta salono cheminio valymo kaina lengvajam automobiliui yra nuo 10 eurų už sėdimą vietą. Detalesnę informaciją galite rasti mūsų kainų puslapyje.