Baldų cheminis valymas Šiauliuose ir Kelmėje

Baldų cheminis valymas tai geriausio tipo valymo būdas Jūsų baldams. Nekenkdami medžiagai giluminiu būdų išvalome visas bakterijas ir nešvarumus.

Kam reikalingas baldų cheminis valymas?

Pirmiausia tai švara. Leiskite savo šeimai kvėpuoti švariu oru. Išsiliejusios vyno dėmės, purvas ir kitos dėmės išvalomos be jokių pėdsakų. Balduose ir kilimuose gyvena dulkių erkutės, cheminis valymas padeda kovoti su dulkių erkutėmis kurios gali sukelti alergijas.

Kokią įrangą naudojame?

Naudojame profesionalią ir galingą įrangą, tuo išsiskirdami iš daugumos konkurentų. Atliekant valymą profesionalia įranga galime maksimaliai užtikrinti giluminį valymą, kuris paliks minimalų drėgmės kiekį. Jei Jūsų baldai yra linkę rinkti drėgmę, išdžiovinsime baldus kondensacinio drėgmės surinkėjo pagalba.

Ar galime atlikti cheminį valymą turint alergijų?

Jei Jūs, ar šeimos nariai turi alergijų, cheminį baldų valymą galime atlikti naudojant ekologiškus, alergijų nesukeliančius valiklius ir vandens garų valymo įrenginį.

Baldų cheminio valymo kaina

Kainos prasideda nuo 15 eurų už sėdimą vietą. Pilną kainų sąrašą rasite kainų puslapyje.

Kur teikiame paslaugas?

Visas savo paslaugas teikiame Šiauliuose, Kelmėje ir aplinkiniuose miestuose. Pagal susitarimą, galime atvykti pas Jus visoje Lietuvoje.

Ką galima išvalyti?

Plaunančiu siurbliu galima išvalyti praktiškai  bet ką kas aptrauktas medžiaga. Dažniausiai valome:

  • Baldus
  • Kilimus
  • Kiliminę dangą