Automobilių poliravimas Kelmėje

Poliruojame automobilių kėbulą ir žibintus. Automatinės plovyklos, kelio druskos ir mūsų klimato oro sąlygos dažnai pakenkia automobilio išvaizdai ir antikorozinėms lako savybėms.

Kuo automobilio poliravimas yra naudingas?

Lako poliravimas ne tik atnaujina išvaizdą bet ir palengvina automobilio priežiūrą. Po poliravimo automobilis padengiamas specialia danga, kuri suteikia stiprų hidrofobinį efektą – danga neleis purvui ir vandeniui lengvai prikibti, tokiu būdu jūsų automobilis tarnaus ilgiau ir atrodys švaresnis neskiriant daug laiko priežiūrai.

Poliravimo kaina

Kaina priklauso nuo kelių dalykų: automobilio dydžio, kėbulo būklės ir lūkesčių. Vieni automobiliai gali atrodyti nepriekaištingai po vieno etapo poliravimo, kitiems gali reikėti ir trijų etapų poliravimo. Vidutinė poliravimo kaina prasideda nuo 50 eurų. Nupoliruoto kėbulo padengimas specialia danga kuri apsaugos jūsų automobilį net pusę metų ar ilgiau kainuoja 20 eurų.

Rezervuokite vietą poliravimui

Užsiregistravę iš anksto būsite tikri, kad jūsų automobilį nupoliruosime jūsų pasirinktą dieną. Siūlome registruotis poliravimui iš anksto elektroniniu paštu info@mobilusvalymas.lt arba kontaktų formoje.